26.04.2013

Produkcja telewizyjna i formaty telewizyjne – trzecie spotkanie w 2. edycji cyklu warsztatów prawnych KIPA

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych z przyjemnością zaprasza na kolejne spotkanie w ramach 2. edycji cyklu prawnego KIPA 2013, które odbędzie się 11 czerwca 2013 roku. Warsztaty dotyczyć będą „Produkcji telewizyjnej i formatów telewizyjnych”, a szczególnie produkcji seriali i programów rozrywkowych dla telewizji, umowy opcji na format, umowy licencyjnej na format i zagadnień związanych z ochroną formatów.

Spotkanie ma charakter otwartej dyskusji, opiera się o przygotowaną przez prowadzących prezentację z uwzględnieniem analizy konkretnych przypadków, a więc mile widziany jest aktywny udział uczestników. Warsztaty zaplanowano 11 czerwca 2013 r. w Warszawie przy Alejach Jerozolimskich 123a w budynku Millennium Plaza, na XV piętrze. Szczegółowa informacja o nr sali znajdować się będzie na tablicy informacyjnej we foyer budynku.

W celu zgłoszenia udziału prosimy o przesłanie formularza, który dostępny jest poniżej. Wypełniony formularz prosimy wysłać na adres biuro@kipa.pl lub faksem pod nr 22 840 59 01 do 29 maja 2013 roku. W razie pytań prosimy o kontakt z biurem KIPA pod nr telefonu 22 840 59 01.

Zachęcamy także do udziału w kolejnych warsztatach w ramach cyklu – już po wakacjach 15 października 2013 r.

Cykl warsztatów prawnych KIPA 2013 organizowany jest przy wsparciu finansowym Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Do pobrania:

Produkcja telewizyjna i formaty telewizyjne – formularz zgłoszeniowy

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!