26.10.2012

Rejestracja uczestników seminarium w Bydgoszczy – 20. Plus Camerimage

Prosimy o przesłanie potwierdzenia Państwa udziału w seminarium pt. „Zwiększenie efektywności produkcji, czyli kreatywna współpraca autora zdjęć i producenta od developmentu po postprodukcję” na adres: alicja.grawon@kipa.pl lub sekretarz@psc.pl. Seminarium organizujemy 26 listopada (od godz. 18.30 do godz. 21.30 w sali seminaryjnej Opery Nova w Bydgoszczy, ul. Marszałka Focha 5) w ramach 20. Festiwalu Plus Camerimage we współpracy ze Stowarzyszeniem Twórców Obrazu Filmu Fabularnego, Magazynem FilmPRO oraz Media Desk Polska.

Po seminarium zapraszamy na część nieoficjalną, czyli bankiet, który odbędzie się w hotelu Holiday Inn (ul. Grodzka 36) w sali Chopin.

Osoby, które prześlą do nas potwierdzenie uczestnictwa w seminarium otrzymają w biurze festiwalowym (26.11.2012r.) bezpłatną wejściówkę upoważniającą do udziału we wszystkich seminariach festiwalowych w dniu 26 listopada 2012 r. Istnieje także możliwość nabycia wejściówki bezpośrednio na miejscu.

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych uczestniczy w organizacji seminarium w ramach prowadzonego cyklu warsztatów dla producentów, współfinansowanego przez PISF.

KIPA