15.11.2022

Szkolenie: Podatki w produkcji AV | 29 listopada

Krajowa Izba Producentów Audiowizualnych zaprasza na szkolenie: Podatki w produkcji AV.
Spotkanie odbędzie się 29 listopada w godzinach 10.30 – 13.45, w formule hybrydowej: stacjonarnie (ul. Czerska 8/10, bud. Agora) oraz online. 

Szkolenie skierowane do producentów w celu usystematyzowania wiedzy na temat zmieniającego się krajobrazu podatkowego w kraju, oraz uzupełnieniu posiadanych informacji.  Podczas spotkania będą poruszane zagadnienia tj.: ABC podatków w Polsce, podatki CIT/ PIT (wybór optymalnej formy prowadzenia działalności / optymalne formy współpracy), VAT / VAT a koprodukcja krajowa i zagraniczna, WHT – podatek u źródła / aktualne zasady, PCC. 

PROWADZENIE
Dariusz Tarabasz (Kancelaria Czyżewscy) oraz Michał Pacyga (
doradca podatkowy).

Dariusz Tarabasz, adwokat.
W Kancelarii Czyżewscy zajmuje się pomocą prawną w zakresie prawa własności intelektualnej, prawa farmaceutycznego oraz obsługą produkcji filmowych. Posiada doświadczenie w reprezentowaniu klientów przed Sądem Najwyższym oraz Naczelnym Sądem Administracyjnym. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując między innymi w kancelariach prawnych oraz Ministerstwie Finansów. Jest autorem wielu publikacji z zakresu prawa mediów, w tym aspektów prawnych związanych ze sztuczną inteligencją.

Michał Pacyga, doradca podatkowy, radca prawny.
Posiada doświadczenie w zakresie podatków na rzecz podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Wykładowca, autor wielu publikacji z zakresu podatków.  Członek Zarządu Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych.

KOSZT udziału
120 zł (+vat) dla członków KIPA z uregulowanymi składkami
170 zł (+vat) dla osób spoza KIPA

ZGŁOSZENIA przyjmowane są do 22 listopada
 za pośrednictwem formularza online TUTAJ LINK

Udział w szkoleniu będzie potwierdzany mailowo do 23 listopada, w mailu znajdą się rownież informacje dotyczące płatności.

Wsparcie merytoryczne szkolenia – Kancelaria Czyżewscy

Szkolenie jest realizowane w ramach programu Sprawna Produkcja 2022 i jest współfinansowane ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

KIPA